Hřebci působící v plemenné knize

slezského norického koně

Linie 419 Bravo

 

1836 Bar

PG: 51,3 %  GZ

Míry: 177 / 161 / 200 / 25,2 cm

Stanice: Kněžice (okres Liberec) - Mgr. Miloslav Sochůrek

 

1589 Baramis

PG: 49,4 %   GZ

Míry: 171 / 159 / 209 / 25,0 cm

Stanice: Klokočov, Vítkov (okres Opava) - Jana Voráčková

 

2062 Basango

PG: 51,8 %   GZ

Míry: 176 / 163 / 206 / 25,0 cm

Stanice: Luká, Slavětín (okres Olomouc) - Jiří Polák

 

2061 Bertold

PG: 40,2 %   GZ

Míry: 172 / 160 / 205 / 23,5 cm

Stanice: Nové Sedlice (okres Opava) - Karel Hlavica

 

1587 Bigar

PG: 50,4 %   GZ

Míry: 167 / 156 / 194 / 23,5 cm

Stanice: Hradec nad Moravicí (okres Opava) - Vít Heinz

 

2909 Bigor

PG: 49,7 %   GZ

Míry: 170 / 158 / 200 / 24,5 cm

Stanice: Heřmanovice (okres Bruntál) - Kamil Kmínek

 

2910 Biskup

PG: 60,1 %   GZ

Míry: 180 / 166 / 218 / 25,5 cm

Stanice: Staměřice (okres Přerov) - Mojmír Kubíček

 

2320 Brocco

PG: 51,0 %  GZ

Míry: 168 / 158 / 195 / 24,0 cm

Stanice: Melčany (okres Brno-venkov) - David Král

 

1061 Brynet

PG: 62,3 %   GZ

Míry: 170 / 159 / 210 / 24,0 cm

Stanice: Staré Ondrůvky, Budišov (okres Opava) - Petr Novák

 

2952 Brys slezský

PG: 61,3 %   GZ

Míry: 170 / 159 / 200 / 24,5 cm

Stanice: Dolní Benešov-Zábřeh (okres Opava) - Pavel Reichel

 

2202 Burbon z Lovčic

PG: 61,8 %  GZ

Míry: 172 / 160 / 200 / 25,0 cm

Stanice: Těchov (okres Blansko) - Věra Svobodová

 

 

Linie 2262 Gothenscherz

 

2327 Galant

PG: 49,0 %  GZ

Míry: 168 / 158 / 198 / 24,0 cm

Stanice: Luká (okres Olomouc) - jiří Polák

 

1952 Galvas

PG: 61,8 %   GZ

Míry: 171 / 159 / 197 / 25,0 cm

Stanice: Malhotice (okres Přerov) - David Šíma

 

2858 Gambi

PG: 62,7 %   GZ

Míry: 175 / 165 / 213 / 26,0 cm

Stanice: Lesy SVK Dobšinná, Slovensko

 

1838 Gibs

PG: 62,5 %  GZ

Míry: 169 / 160 / 198 / 24,3 cm

Stanice: Ješovice, Liběchov (okres Mělník) - Martin Novotný

 

1733 Goliáš

PG: 52,1 %   GZ

Míry: 175 / 163 / 197 / 24,5 cm

Stanice: Václavovice (okres Ostrava) - Antonín Turčín

 

2322 Gordon

PG: 53,1 %  GZ

Míry: 173 / 161 / 197 / 24,5 cm

Stanice:  Rovensko, Zábřeh na Moravě (okres Šumperk) - Vladimír Hajtmar

 

2328 Gringo

PG: 61,5 %  GZ

Míry: 170 / 159 / 200 / 24,0 cm

Stanice: Machov-Bělý (okres Náchod) - David Štauda

 

Linie 2526 Höllriegel

 

2014 Heny

PG: 55,9 %  GZ

Míry: 171 / 160 / 197 / 24,0 cm

Stanice: Lovčice, Sedlčany (okres Příbram) - Jan Louda

 

 
 

Linie 2934 Hubert Nero IX

 

2959 Habas

PG: 63,8 %   GZ

Míry: 178 / 165 / 216 / 25,5 cm

Stanice: Voltuš, Rožmitál pod Třemšínem (okres Příbram) - Tomáš Olbert

 

 

 

Linie 1542 Nero Diamant VI

 

2868 Nacho Salazar-ZV

PG: 50,2 %   GZ

Míry: 172 / 161 / 206 / 24,2 cm

Stanice: Velká nad Veličkou (okres Hodonín) - Karásek L.

 

1725 Nacho vsetínský

PG: 51,1 %   GZ

Míry: 172 / 162 / 196 / 24,6 cm

Stanice: Sukorady (okres Litoměřice) - Ing. Tomáš Calta

 

1588 Nacho-B

PG: 54,8 %  GZ

Míry: 172 / 163 / 193 / 24,0 cm

Stanice: Velké Karlovice (okres Vsetín) - Robert Bambuch

 

1443 Negir

PG: 40,3 %   GZ

Míry: 176 / 166 / 202 / 25,5 cm

Stanice: 

 

1441 Nero bečvanský

PG: 47,2 %  GZ

Míry: 176 / 164 / 208 / 26,0 cm

Stanice: Pernarec (okres Plzeň-sever) - Bedřich Hanák

 

2986 Neron

PG: 46,0 %   GZ

Míry: 172 / 159 / 198 / 26,0 cm

Stanice: Dolní Benešov-Zábřeh (okres Opava) - Pavel Reichel

 

1593 Neros

PG: 51,0 %   GZ

Míry: 169 / 159 / 195 / 23,5 cm

Stanice: Sentice, Tišnov (okres Brno-venkov) - Iveta Králová

 

1442 Neuguš

PG: 43,8 %   GZ

Míry: 168 / 157 / 190 / 23,5 cm

Stanice: Dolní Dědina (okres Zlín) - Miroslav Švirák

 

2980 Nick

PG: 51,1 %   GZ

Míry: 191 / 166 / 208 / 26,0 cm

Stanice: Vlčková, Kašava (okres Zlín) - Tomáš Drábek

 

2324 Nikas

PG: 57,6 %  GZ

Míry: 178 / 164 / 203 / 25,0 cm

Stanice: Kuřim (okres Brno-venkov) - Luděk Musil

Linie 1747 Neuwirt Diamant IX

 

1840 Nadar - Inseminace

PG: 56,9 %   GZ

Míry: 167 / 157 / 191 / 24,0 cm

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlín - Ing. Ondřej Mamica

 

2060 Nagan

PG: 48,3 %   GZ

Míry: 170 / 161 / 201 / 25,0 cm

Stanice: Životice, Mořkov (okres Nový Jičín) - Pavel Cáb

 

2774 Navar

PG: 54,9 %   GZ

Míry: 177 / 164 / 218 / 27,5 cm

Stanice: 

 

1336 Nefrit

PG: 35,4 %   GZ

Míry: 172 / 163 / 210 / 26,0 cm

Stanice: Kudlov (okres Zlín) - Rostislav Chromek

 

2326 Negros

PG: 49,2 %  GZ

Míry: 175 / 163 / 192 / 25,0 cm

Stanice: Mosty u Jablunkova (okres Frýdek-Místek) - Ing. Kluz Daniel

 

  1957 Nerouš

PG: 42,6 %   GZ

Míry: 172 / 158 / 201 / 23,2 cm

Stanice: Dolní Jelení, Holice (okres Pardubice) - Josef Hradec

 

837 Neugot z Borčic

PG: 52,1 %   GZ

Míry: 175 / 162 / 209 / 25,5 cm

Stanice: Borčice (okres Prachatice) - František Koutný 728 027 538

 

1438 Nippur zuberský

PG: 57,1 %  GZ

Míry: 175 / 152 / 205 / 25,5 cm

Stanice: Bělá pod Bezdězem (okres Mladá Boleslav) - Jaroslav Pařík

 

2859 Nonet

PG: 64,4 %   GZ

Míry: 179 / 165 / 215 / 26,5 cm

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlin) - Ing. Ondřej Mamica

 

Linie Randolf

 

  2953 Regent

PG: 40,7 %  GZ

Míry: 170 / 158 / 204 / 24,0 cm

Stanice: Velké Karlovice (okres Vsetín) - Robert Bambuch

 

 

2792 Rigoš

PG: 50,6 %   GZ

Míry: 175 / 165 / 205 / 25,0 cm

Stanice: Solnice (okres Rychnov nad Kněžnou) - Radek Holman

 

 

Linie 2500 Ritz Vulkan VIII

 

1955 Richard

PG: 49,8 %

Míry: 166 / 155 / 188 / 24,0 cm

Stanice: Machov-Bělý (okres Náchod) - David Štauda

 

1700 Ryho - inseminace

PG: 52,8 %   GZ

Míry: 168 / 156 / 192 / 23,5 cm

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlín) - Ing. Ondřej Mamica 775 224 728

 

 

Linie 1350 Streiter Vulkan VIII

 

2325 Sagar

PG: 50,5 %  GZ

Míry: 174 / 163 / 214 / 25,5 cm

Stanice: Nelešovice (okres Přerov) -Vladislav Němčák

 

1439 Sagem

PG: 39,2 %   GZ

Míry: 178 / 162 / 232 / 26,0 cm

Stanice: Slovensko - Podolan Milan

 

1331 Sargon

PG: 47,2 %  GZ

Míry: 169 / 157 / 194 / 23,0 cm

Stanice: Rovensko (okres Šumperk) - Vladimír Hajtmar

 

2885 Steiman

PG: 37,3 %   GZ

Míry: 174 / 164 / 208 / 24,5 cm

Stanice: Klokočov (okres Opava) - Jana Voráčková

 

2867 Streidar

PG: 56,4 %   GZ

Míry: 174 / 162 / 206 / 26,8 cm

Stanice: Sentice, Tišnov (okres Brno-vemkov) - Iveta Králová

 

2776 Streimar

PG: 48,4 %   GZ

Míry: 175 / 163 / 214 / 24,2 cm

Stanice: Všemyslice, Týn n./Vlt. (okres České Budějovice) - Jerhotavá-Daňhelová

 

2691 Streimur

PG: 32,0 %  GZ

Míry: 170 / 159 / 190 / 26,0 cm

Stanice: Deštná (okres Česká Lípa) - Nováková Iva