2017 varianta A chronologicky

Únor

9.2.    ZH Písek - Školení vedoucích připouštěcích stanic

10.2.  ZH Tlumačov - Školení vedoucích připouštěcích stanic + prezentace plemenných hřebců

Duben

1.4.    Vrchovany - II. Přehlídka plemenných hřebců chladnokrevných plemen

8.4.    Sušice - kvalifikace kombinované soutěže J a dvojboj

30.4.  Prostřední Bečva - kvalifikace kombinované soutěže J, D a dvojboj

Květen

1.5.    Prostřední Bečva - XXII. Výstava koní na Valašsku

4.5.    ZH Tlumačov - Jarní třídění hřebečků v TO Buňov

5.5.    Proseč po Křemešníkem - Jarní třídění hřebečků v TO

6.5.    Přeštěnice - Kvalifikace kombinované soutěže J a dvojboj

6.5.    Deštná - Kvalifikace dvojboj

11.-14.5  Brno - Výstava hospodářských zvířat

12.5.  Dvorka - Jarní třídění hřebečků v TO

12.5. Předlánka u Frýdlantu - Kvalifikace dvojboj J

13.5.  Petrovice - Kvalifikace kombinované soutěže J,D a dvojboj

19.5.   ZH Písek - Jarní třídění hřebečků v TO Humňany

20.5.  Zdeslav - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

20.5.  Třešť - Den chladnokrevných koní - Kvalifikace kombinované soutěže D 

                    + Přehlídka ČMB klisen a hříbat a vystoupení ZH Písek se sulkovou čtverylkou

27.5.  Dvorka - Kvalifikace kombinované soutěže

27.5.  Staré Město - Přehlídka plemenných koní ČMB (hřebci, klisny, hříbata)

27.5. Nový Jičín-Žilina - Výstava plemenných koní

 

Červen

1.6.    Klokočov - ZZV klisen

4.6.    Náchod-Běloves - Náchodská přehlídka plemenných koní

10.6. Heřmánky u Potštátu - Kvalifikace kombinované soutěže D

10.6.  Dolní Lažany - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

10.6.  Lanškroun - Chlaďas 2017 - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

17.6.  Martínkovice - Kvalifikace dvojboj

17.6.  Ruda u Rakovníka - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

24.6. Kosova Hora - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

Červenec

1.7.    ZH Tlumačov - Chovatelský den

1.7.    Hunčice - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

1.7.    Roželov - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

1.7.    Loštice - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

5.7.    Květná - Kvalifikace kombinované soutěže

7.7.    Rosice u Brna - ZZV klisen

14.7.  Dvorka - ZZV klisen

29.7.  Rosice u Brna - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

29.7.  Klokočov - Den slezského norického koně + Memoriál Jana Petrtýla

Srpen

5.8.    Olomouc-Lazce - Moravský šampionát tříletých klisen a výstava koní

6.8.    Olomouc-Lazce - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

12.8.  Veselíčko - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

12.8.  Vesce - Kvalifikace kombinované soutěže J a D, dvojboj

12.8.  Smrhov - Smrhovská brázda -soutěž v orbě a formanská jízda J a D

18.8.  Štíhlov - ZZV klisen

24.8.  Rychnovek - ZZV klisen

25.8.  ZH Písek - ZZV klisen + Jihočeská přehlídka tříletých klisen a klisen s hříbaty

26.8. Veselí nad Moravou - Milokošť - ZZV klisen

27.8.  Svržno - Západočeská přehlídka tříletých klisen a klisen s hříbaty všech plemen

27.8.  Hamry u Hlinska - Setkání chovatelů a přátel koní

Listopad

28.11.  ZH Tlumačov - Ukončení 60 denního testu a ZV hřebců