2017 varianta B podle typu akce

Výstavy, přehlídky a chovatelské dny

9.2.    ZH Písek - Školení vedoucích připouštěcích stanic

10.2.  ZH Tlumačov - Školení vedoucích připouštěcích stanic + prezentace plemenných hřebců

4.3.    Terezín - Přehlídka plemenných koní

4.3.    Olomouc-Lazce - III. Přehlídka plemenných hřebců chladnokrevných plemen

4.3.    ZH Písek - Jihočeská přehlídka plemenných koní

11.3. ZH Písek - Chovatelský den

18.3.  Štěnovický Borek - Západočeská přehlídka plemenných koní

1.4.    Vrchovany - II. Přehlídka plemenných hřebců chladnokrevných plemen

1.5.    Prostřední Bečva - XXII. Výstava koní na Valašsku

11.-14.5.  Brno - Výstava hospodářských zvířat

20.5.  Třešť - Den chladnokrevných koní - Přehlídka ČMB klisen a hříbat a vystoupení ZH Písek se sulkovou čtverylkou

27.5.  Staré Město - Přehlídka plemenných koní ČMB (hřebci, klisny, hříbata)

27.5.  Nový Jičín-Žilina - Výstava plemenných koní

4.6.   Náchod-Běloves - Náchodská přehlídka plemenných koní

1.7.    ZH Tlumačov - Chovatelský den

29.7.  Klokočov - Den slezského norického koně + Memoriál Jana Petrtýla

5.8.  Olomouc-Lazce - Moravský šampionát tříletých klisen a výstava koní

25.8.  ZH Písek - Jihočeská přehlídka tříletých klisen a klisen s hříbaty

27.8.  Svržno - Západočeská přehlídka tříletých klisen a klisen s hříbaty všech plemen

27.8.  Hamry u Hlinska - Setkání chovatelů a přátel koní

2.9.  Pardubice (Koně v akci) Národní šampionát tříletých klisen chladnokrevných plemen a výstava klisen s hříbaty

9.-10.9. Třebíč - Chovatelský den

15.-17.9.  Lysá nad Labem - Kůň 2017 výstava koní

24.9.  Borová u Poličky - Formanský den

 

Soutěže kombinované, dvojboj, orba

8.4.    Sušice - Kvalifikaca ZČ kombinované soutěže J a dvojboj

30.4.  Prostřední Bečva - Kvalifikace SM kombinované soutěže J a D, dvojboj

6.5.    Přeštěnice - Kvalifikace JČ kombinované soutěže J a D, dvojboj

6.5.    Deštná - Kvalifikace SČ dvojboj

12.5.  Předlánka u Frýdlantu - Kvalifikace SČ dvojboj

13.5.  Petrovice - Kvalifikace JM kombinované soutěže J a D, dvojboj

20.5.  Zdeslav - Kvalifikace ZČ kombinované soutěže J a D, dvojboj

20.5.  Třešť - Kvalifikace JM kombinované soutěže D

27.5.  Dvorka - Kvalifikace VČ kombinované soutěže

10.6.  Heřmánky u Potštátu - Kvalifikace SM kombinované soutěže D

10.6.  Dolní Lažany - Kvalifikace JM kombinované soutěže J a D, dvojboj

10.6.  Lanškroun - Chlaďas 2017 - Kvalifikace OÚ kombinované soutěže J a D, dvojboj

17.6.  Martínkovice - Kvalifikace VČ dvojboj

17.6.  Ruda u Rakovníka - Kvalifikace Stř.Č kombinované soutěže J a D, dvojboj

24.6.  Kosova Hora - Kvalifikace Stř.Č kombinované soutěže J a D, dvojboj

1.7.    Hunčice - Kvalifikace ZČ kombinované soutěže J a D, dvojboj

1.7.    Roželov - Kvalifikace Stř.Č kombinované soutěže J a D, dvojboj

1.7.    Loštice - Kvalifikace OÚ kombinované soutěže J a D, dvojboj

5.7.    Květná - Kvalifikace OÚ kombinované soutěže

29.7.  Rosice u Brna - Kvalifikace JM kombinované soutěže J a D, dvojboj

6.8.    Olomouc-Lazce - Kvalifikace SM kombinované soutěže J a D, dvojboj

12.8.  Veselíčko - Kvalifikace SM kombinované soutěže J a D, dvojboj

12.8.  Vesce - Kvalifikace JČ kombinované soutěže J a D, dvojboj

12.8.  Smrhov - Smrhovská brázda - soutěž v orbě a formanská jízda J a D

2.9.    Pardubice (Koně v akci) -  XV. ročník soutěže v orbě O ruchadlo bratranců Veverkových

2.9.    Pardubice (Koně v akci) -  Mistrovství v těžkém tahu - jednospřeží

3.9.    Pardubice (Koně v akci) - Mistrovství v ovladatelnosti s kládou - jednospřeží

30.9.  Přerov - XV. ročník MČR v orbě koňmi

30.9. - 1.10. Humpolec - MČR kombinované soutěže chladnokrevných koní J a D

14.10  Trenčín - Formanské závody V4

Schůze a semináře