Hřebci působící v plemenné knize

Českomoravského belgického koně

Linie 426 Aglaé

 

2881 Agar

PG: 59,7 %  GZ

Míry: 184 / 173 / 225 / 28,0 cm (2010)

Stanice: Pičín (okres Příbram) - Milada Řechková

 

1699 Agy

PG: 59,2 %   GZ

Míry: 178 / 165 / 199 / 24,4 cm

Stanice: Bohuslavice (okres Prostějov) - Kubíček Otakar

 

2942 Almar

PG: 63,3 %   GZ

Míry: 180 / 163 / 223 / 25,5 cm (2011)

Stanice: Prakšice (okres Uherské Hradiště) - Matúš Tomáš

 

1584 Amazon

PG: 63,5 %  GZ

Míry: 172 / 161 / 210 / 25,0 cm (2018)

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlín) - Ing. Mamica O. tel.: 775 224 728

 

1839 Amír žlutavský

PG: 63,8 %   GZ

Míry: 173 / 163 / 197 / 25,0 cm

Stanice: Bohuslavice (okres Prostějov) - Kubíček Otakar

 

1585 Amur

PG: 60,4 %   GZ

Míry: 170 / 160 / 207 / 25,5 cm (2011)

Stanice: Pečetín (okres Klatovy) - Maršálek Václav

 

2330 Aramis

PG: 64,3 %  GZ

Míry: 177 / 162 / 200 / 26,0 cm

Stanice: Brankovice (okres Vyškov) - Brabec Miroslav

 

2331 Aramis Jakubovský

PG: 62,9 %  GZ

Míry: 177 / 166 / 202 / 25,0 cm

Stanice: Janovice - Dvorka (okres Trutnov) - Diviš Jiří

 

2907 Arnold

PG: 65,7 %   GZ

Míry: 177 / 165 / 213 / 27,0 cm (2011)

Stanice: Zbýšov, Křenovice (okres Vyškov) - Kartus Jan

 

1434 Aronek (není uveden v seznamu pro rok 2019)

PG: 63,9 %   GZ

Míry: 170 / 160 / 197 / 24,5 cm

Stanice: Svatobořice-Mistřín (okres Hodonín) - Jakub Šťastný

 

2063 Artur

PG: 62,5 %  GZ

Míry: 179 / 164 / 21 / 27,0 cm (2018)

Stanice: Líšnice (okres Ústí nad Orlicí) - Bednář Libor

 

2068 Aznar

PG: 59,4 %   GZ

Míry: 185 / 168 / 230 / 26,0 cm (2018)

Stanice: Jihlava-Kosov (okres Jihlava) - Anderle Josef

 

2852 Aznavour (není uveden v seznamu pro rok 2019)

PG: 57,6 %   GZ

Míry: 178 / 165 / 210 / 25,0 cm

Stanice: Petrov (okres Hodonín) - Rostislav Svoboda

 

 

Linie 51 Bayard De Herédia

 

1960 Barbar

PG: 70,4 %  GZ

Míry: 184 / 168 / 225 / 25,5 cm (2017)

Stanice: Staměřice (okres Přerov) - Kubíček Mojmír

 

2200 Barman

PG: 63,5 %  GZ

Míry: 176 / 165 / 209 / 25,0 cm

Stanice: Janovice-Dvorka (okres Trutnov) - Diviš Jiří

 

2067 Barmín z Lipský

PG: 68,4 %

Míry: 176 / 166 / 206 / 25,0 cm (2018)

Stanice: Dolní Jelení (okres Pardubice) - Hradec Josef

 

1314 Baroš

PG: 63,8 %   GZ

Míry: 171 / 161 / 195 / 23,5 cm

Stanice: Ždánice (okres Žďár nad Sázavou) - Janů František

 

2914 Bart

PG: 66,1 %  GZ

Míry: 172 / 163 / 205 / 26,5 cm (2014)

Stanice: Lhotice (okres Třebíč) - Rudolf D. Pavel (tel.: 724 494 363)

 

2441 Bary

PG: 68,5 %  GZ

Míry: 173 / 157 / 207 / 24,0 cm

Stanice: Ješovice, Liběchov (okres Mělník) - Novotný Martin

 

2448 Bohouš

PG: 64,6 %  GZ

Míry: 172 / 161 / 202 / 24,5 cm

Stanice: Leština (okres Havlíčkův Brod) - Šupita Jiří

 

2844 Bret

PG: 65,1 %   GZ

Míry: 179 / 169 / 220 / 26,5 cm

Stanice: Velká nad Veličkou (okres Hodonín) - Karásek L.

 

1956 Brit

PG: 64,5 %   GZ

Míry: 176 / 165 / 195 / 24,5 cm

Stanice: Lhotice (okres Třebíč) - Rudolf D. Pavel (tel.: 724 494 363)

 

 

 

Linie 396 Bourgogne de Monti

2333 Bourbon z Lipský

PG: 62,5 %  GZ

Míry: 179 / 168 / 207 / 25,5

Stanice: Velké Karlovice (okres Vsetín) - Robert Bambuch

 

1954 Brisul

PG: 58,4 %  GZ

Míry: 169 / 161 / 198 / 23,0 cm

Stanice:  Lhotice (okres Třebíč) - Rudolf D. Pavel (724 494 363)

 

994 Brix

PG: 56,6 %   GZ

Míry: 177 / 165 / 202 / 24,2 cm

Stanice: ZH Písek (okres Písek) - Ing. Jiří Ptáček tel., 737 274 803

 

 

Linie 428 Branibor

 

1727 Bandita

PG: 66,4 %   GZ

Míry: 178 / 167 / 202 / 25,0 cm

Stanice: Úpice (okres Trutnov) - Nývlt Petr

 

2576 Blesk makovský

 

PG: 68,9 %

Míry: 168 / 156 / 199 / 24,0 cm

Stanice: Bohdíkov, Raškov Dvůr (okres Šumperk) - Václavková Keistýna

 

1958 Bonet

PG: 60,8 %  GZ

Míry: 171 / 159 / 193 / 25,0 cm

Stanice: Krevlický dvůr, Velká Bíteš (okres Žďár n./S.) - Musil Luděk

 

2955 Bošar

PG: 64,0 %  GZ

Míry: 179 / 165 / 214 / 25,0 cm (2008)

Stanice: Jetřichov (okres Náchod) - Vlach Josef

 

2066 Burbón

PG: 65,2 % GZ

Míry: 179 / 168 / 214 / 26,0 cm (2018)

Stanice: Petrov (okres Hodonín) - Svoboda Rostislav

 

 

Import

 

1479 Dominant

ardénský kůň

Míry: 177 / 164 / 210 / 30,0 cm

Stanice: Vlasatice (okres Brno-venkov) - Křipač Pavel

Linie 50 Corale

 

2862 Kelis (není uveden v seznamu pro rok 2019)

PG: 68,0 %   GZ

Míry: 180 / 163 / 220 / 25,2 cm

Stanice: Bystřec (okres Ústí nad Orlicí) - Milan Mrázek

 

2201 Korbik - inseminace

PG: 69,5 %  GZ

Míry: 171 / 159 / 200 / 24,0 cm

Stanice: ZH Písek (okres Písek) - Ing. J. Ptáček tel.: 737 274 803

 

2440 Krosby

PG: 66,6 %  GZ

Míry: 171 / 159 / 212 / 24,0 cm

Stanice: Janůvky (okres Svitavy) - Petr Měřínský

 

1953 Kuba

PG: 65,1 %   GZ

Míry: 172 / 161 / 195 / 24,2 cm

Stanice: Líšnice (okres Ústí nad Orlicí) - Libor Bednář

 

2447 Kurt

PG: 66,1 %  GZ

Míry: 177 / 165 / 208 / 25,0 cm

Stanice: Janovice - Dvorka (okres Trutnov) - Diviš Jiří

 

Linie 9 Marquis de Vraimont

 

1596 Magistr

PG: 66,5 %   GZ

Míry: 169 / 156 / 192 / 24,0 cm

Stanice: Leština u Světlé nad Sázavou (okres Havl. Brod) - Šupita Jiří

 
 

1437 Maral

PG: 60,9 %   GZ

Míry: 176 / 165 / 206 / 24,5 cm

Stanice: Veselí nad Moravou (okres Hodonín) - Machala Libor

 

2575 Marko

PG: 67,6 %  GZ

Míry: 173 / 158 / 205 / 25,5 cm

Stanice: Hostokryje (okres Rakovník) - Freiman Václav

 

1435 Markon

PG: 59,3 %   GZ

Míry: 178 / 165 / 211 / 26,0 cm (2011)

Stanice: Košařiska (okres Frýdek-Místek) - Tomiczek Václav

 

2329 Markus

PG: 64,1 %  GZ

Míry: 176 / 164 / 196 / 24,0 cm

Stanice: Horní Libochová (okres Žďár n./S.) - Hubl Tomáš

 

2199 Matouš

PG: 67,7 %  GZ

Míry: 172 / 161 / 195 / 24,5 cm

Stanice: Úpice (okres (okres Trutnov) - Nývlt Petr

 
 

1315 Mazut-2

PG: 59,4 %  GZ

Míry: 180 / 166 / 228 / 25,0 cm (2011)

Stanice: Blatec u Hodětína (okres Tábor) - Dvořák Jaroslav

 

2319 Merlot

PG: 64,4 %  GZ

Míry: 173 / 159 / 195 / 24,0 cm

Stanice: Zdeslav (okres Klatovy) - Janda Radek

 

993 Midas

PG: 62,6 %   GZ

Míry: 171 / 160 / 203 / 24,3 cm

Stanice: Zehuby (okres Kutná Hora) - Orava Michal

 

Linie 26 Miroš

 

1959 Miran-2

PG: 59,5 %  GZ

Míry: 168 / 159 / 192 / 23,7 cm

Stanice: Jihlava-Kosov (okres Jihlava) - Anderle Josef

 

2446 Morgan

PG: 62,7 %  GZ

Míry: 179 / 165 / 214 / 25,0 cm

Stanice: Pocoucov (okres Třebíč) - Peštál Milan

 

Linie 3998 Pandor

 

2579 Paladin

PG: 64,1 %  GZ

Míry: 177 / 166 / 212 / 24,8 cm

Stanice: ZH Písek (okres Písek) - Ing. Ptáček Jiří (tel.: 737 274 803)

 

2445 Parmas

PG: 65,5 %  GZ

Míry: 172 / 162 / 203 / 24,0 cm

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlín) - Ing. Mamica O. (tel.: 775 224 728)

 

1835 Patriot

PG: 58,7 %   GZ

Míry: 175 / 163 / 201 / 24,5 cm

Stanice: Bohy-Krašov (okres Plzeň-sever) - Ladislav Konvalinka

 

 

Linie 113 Succeseur de Boneffe

 

1241 Safír

PG: 64,1 %  GZ

Míry: 180 / 166 / 206 / 24,0 cm

Stanice: Květná (okres Svitavy) - Šandor Patrik

 

1595 Sagar

PG: 64,5 %  GZ

Míry: 177 / 166 / 207 / 24,0 cm

Stanice: Žeravice (okres Hodonín) - Zůbek Josef

 

2882 Sagír

PG: 65,2 %   GZ

Míry: 180 / 166 / 216 / 24,0 cm (2008)

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlín) - Ing. O. Mamica tel.: 775 224 728

 

1586 Santys - inseminace

PG: 63,9 %  CG

Míry: 180 / 167 / 205 / 25,5 cm (2011)

Stanice: ZH Tlumačov (okres Zlín) - Ing. O. Mamica tel.: 775 224 728

 

2444 Sany Sobětický

PG: 63,4 %  GZ

Míry: 172 / 159 / 204 / 24,0 cm

Stanice: Bohy-Krašov (okres Plzeň.sever) - Konvalinka Ladislav

 

1704 Sapér

PG: 63,2 %   GZ

Míry: 170 / 156 / 195 / 24,0 cm

Stanice: Panoší Újezd (okres Rakovník) - Píša Lukáš

 

1158 Sauron

PG: 69,4 %   GZ

Míry: 173 / 156 / 208 / 23,5 cm

Stanice: Veselí nad Moravou-Milokošť (okres Hodonín) - Konečný Ant.

 

2578 Sorbon von Wapensdorf

PG: 65,5 %  GZ

Míry: 169 / 158 / 198 / 24,0 cm

Stanice: Horní Libochová (okres Žďár n./Sáz.) - Hubl Tomáš

 

1316 Surda

PG: 64,8 %  GZ

Míry: 170 / 162 / 190 / 23,5 cm

Stanice: Zbýšov (okres Vyškov) - Kartus Jan

 

2577 Syrius

PG: 65,5 %  GZ

Míry: 171 / 161 / 201 / 24,0 cm

Stanice: Horní Libochová (okres Žďár n./Sáz.) - Hubl Tomáš