Rozmístění připouštěcích stanic

 

Pro zvětšení klikněte na mapku

ČMB - českomoravský belgický kůň

N - norický kůň

SN - slezský norický kůň

Kraj STŘEDOČESKÝ

 

7. Ješovice - Martin Novotný

    2067 Barmín z Lipský (ČMB linie Bayard De Herédia)

    1594 Falstr (N linie 50 Norbert)

11. Pičín - Milada Řechková

    2881 Agar (ČMB linie 426 Aglaé)

37. Bělá pod Bezdězem - Jaroslav Pařík

    1438 Nippur zuberský (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX) též PK N

38. Lovčice - Jan Louda

    2014 Heny (SN linie 2526 Höllriegel)

39. Voltuš - Tomáš Olbert

    2959 Habas (SN linie 2934 Hubert Nero IX) též PK N

71. Sedmpány - Ladislav Holada

    2205 Vielto Vulkan XVIII (norický import)

    2206 Vivian Vulkan XVIII (norický import)

72. Zehuby - Michal Orava

    729 Dir (N linie Direlt)

73. Soseň - Václav Král

    653 Vesír (N linie 500 Vogl. Vulkan XI)

82. Libušín - Josef Král

    2769 Ramnes (N linie Randolf)

83. Mníšek pod Brdy - MVDr. Gabriela Macešková tel.: 603 119 968

    1152 White Tiger (N linie Wesinger Diamant XII)

Kraj JIHOČESKÝ

 

1. ZH Písek - Ing. Jiří Ptáček tel.: 737 274 803

    994 Brix (ČMB linie 396 Bourgogne de Monti)

    993 Midas (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont) - inseminace

    2065 Nikon (N linie 1542 Nero Diamant VI)

    1445 Streit (N linie 1350 Streiter Vulkan) - inseminace

    1705 Šumík (N linie Amor T.)

2. Blatec u Hodětína - Jaroslav Dvořák

    1701 Béďa (ČMB linie 51 Bayard De Herédia)

40. Všemyslice - M. Jerhotová-Daňhelová

    2776 Streimar (SN 1350 Streiter Vulkan)

41. Borčice - František Koutný

    1837 Neugot z Borčic (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX) též PK N

74. Besednice - Josef Smolík

    1273 Zentus Schaunitz XVI (norický import linie ZeusSchaunitz)

Kraj PLZEŇSKÝ

 

3. Pečetín - Václav Maršálek

    1585 Amur (ČMB linie 426 Aglaé)

4. Zdeslav - Radek Janda

    2319 Merlot (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont)

    1227 Nugát (N linie 1747 Neuwirt Diamant IX)

5. Bohy-Krašov - Ladislav Konvalinka

    1835 Patriot (ČMB linie 3998 Pandor)

    1704 Sapér (ČMB linie 113 Successeur de BVonef.)

42. Pernarec - Jana Hanáková

    1441  Nero bečvanský (SN linie 1542 Nero Diamant VI) též PK N

75. Hlavňovice-Stojanovice - Petr Procházka tel.: 732 908 913

    2204 Frigo (N linie 50 Norbert)

76. Ostřetín - Zdeněk Janda tel.: 723 737 301

    1228 Gambit (N linie 2262 Gothenscherz)

Kraj KARLOVARSKÝ

 

6. Habartov-Statek Chlumek - Králová

    798 Agentos (ČMB linie 426 Aglaé)

Kraj ÚSTECKÝ

 

45. Sukorady - Ing. Tomáš Calta

    1725 Nacho vsetínský (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

78. Terezín - Miroslav Balcárek

    964 Schifon (N linie 500 Vogl. Vulkan XI)

Kraj LIBERECKÝ

 

35. Předlánce - Pavel Trecha

    1241 Safír (ČMB linie 113 Successeur de Bonef.)

43. Kněžice - Mgr. Miloslav Sochůrek

    1836 Bar (SN linie 419 Bravo)

68. Deštná - Iva Nováková

    2691 Streimur (SN linie 1350 Streiter Vulkan)

77. Bulovka - Daniela Kodadová

    1597 Galán (N linie 2262 Gothenscherz) - uhynul

Kraj KRÁLOVÉHRADECKÝ

 

8. Jetřichov - Josef Vlach

    2955 Bošar (ČMB linie 428 Branibor)

    1437 Maral (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont)

9. Janovice-Dvorka - Jiří Diviš

    2331 Aramis Jakubovský (ČMB linie 426 Aglaé)

    2200 Barman (ČMB linie 51 Bayard De Herédia)

10. Úpice - Petr Nývlt

    1727 Bandita (ČMB linie 428 Branibor)

    1332 Kessidy (ČMB linie 50 Corale)

    2199 Matouš (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont)

44. Machov-Bělý - David Štauda

    2328 Gringo (SN linie 2262 Gothenscherz)

    1955 Richard (SN linie 2500 RitzVulkan VIII)

46. Solnice - Radek Holman

    2792 Rigoš (SN linie Randolf) též PK N

Kraj PARDUBICKÝ

 

12. Bystřec - Milan Mrázek

    2862 Kelis (ČMB linie 50 Corale)

13. Líšnice - Libor Bednář

    2332 Burák (ČMB linie 428 Branibor)

    1953 Kuba (ČMB linie 50 Corale)

    2203 Šimon (N linie Amor T.)

36. Květná - Patrik Šandor

    2822 Bagran (ČMB 428 Branibor)

47. Dolní Jelení - Josef Hradec

    1957 Nerouš (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX)

    1706 Scheron (N linie 500 Vogl. Vulkan XI)

47. Dolní Jelení - Zdeněk Horáček

    1732 Sisal (N linie 1350 Streiter Vulkan

Kraj VYSOČINA

 

14. Leština  - Jiří Šupita

    1958 Bonet (ČMB linie 428 Branibor)

    2596 Magistr (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont)

15. Jihlava-Kosov - Josef Anderle

    1699 Agy (ČMB linie 426 Aglaé)

    1960 Barbar (ČMB linie 51 Bayard De Herédia)

16. Dolní Lažany - Ftantišek Durda

    2063 Artur (ČMB linie 426 Aglaé)

17. Lhotice - Pavel Dominik Rudolf tel.: 724 494 363

    2914 Bart (ČMB linie 51 Bayard De Herédia)

18. Pocoucov - Milan Peštál

    1584 Amazon (ČMB linie 426 Aglaé)

19. Horní Libochová - Tomáš Hubl

    2068 Aznar (ČMB linie 426 Aglaé)

    2066 Burbón (ČMB linie 428 Branibor)

    2201 Korbik (ČMB linie 50 Corale)

20. Pikárec - Ladislav Zeman ml.

    1956 Brit (ČMB linie 51 Bayard De Herédia)

    1954 Brisul (ČMB linie 396 Bourgogne de Monti)

21. Ždánice - František Janů

    1314 Baroš (ČMB linie  51 Bayard De Herédia)

    1335 Kalmond (ČMB linie 50 Corale)

79. Úhořilka - Miroslav Novák

    1416 Theo-Vulkan XV (N import linie Toni Vulkan XI)

Kraj JIHOMORAVSKÝ

 

22. Vlasatice - Pavel Křipač

    1479 Dominant (ardén import)

23. Petrov - Rostislav Svoboda

    2852 Aznavour (ČMB linie 426 Aglaé)

    2882 Sagír (ČMB linie 113 Successeur de Bonef.)

24. Velká nad Veličkou

    2844 Bret (ČMB linie 51 Bayard De Herédia)

    2868 Nacho Salazar-ZV (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

25. Veselí nad Moravou-Milokošť - Antonín Konečný

    1158 Sauron (ČMB linie 113 Successeur de Bonef.)

25. Veselí nad Moravou - Libor Machala

    1063 Korál (ČMB linie 50 Corale)

26. Žeravice - Josef Zůbek

    1595 Sagar (ČMB linie 113 Successeur de Bonef.)

27. Nemochovice - Farma Nemochovice

    2330 Aramis (ČMB linie 426 Aglaé)

28. Zbýšov - Jan Kartus

    2907 Arnold (ČMB linie 426 Aglaé)

    1586 Santys (ČMB linie 113Successeur de Bonef.)

48. Kuřim - Luděk Musil

    2324 Nikas (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

    2318 Wendelín (N linie Wesinger Diamant XII)

49. Sentice - Iveta Králová

    1593 Neros (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

    2867 Streidar (SN linie 1350 Streiter Vulkan)

50. Těchov - Věra Svobodová

    2202 Burbon z Lovčic (SN linie 419 Bravo)

51. Melčany - David Král

    2320 Brocco (SN linie 419 Bravo)

Kraj ZLÍNSKÝ

 

29. Prakšice - Tomáš Matúš

    2942 Almar (ČMB linie 426 Aglaé

30. Velké Karlovice - Robert Bambuch

    2333 Bourbon z Lipský (ČMB linie 396 Bourgogne de Monti)

    1588 Nacho-B (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

    2953 Regent (SN linie Randolf)

31. ZH Tlumačov - Ing. Ondřej Mamica tel.: 775 224 728

    2715 Azur (ČMB linie 426 Aglaé)

    1435 Markon (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont)

    1315 Mazut-2 (ČMB linie 9 Marquis de Vraimont) - inseminace

    1959 Miran-2 (ČMB linie 26  Miroš) - inseminace

    1316 Surda (ČMB linie 113 Successeur de Bonef.)

    1840 Nadar (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX) - inseminace

    2859 Nonet (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX)

    1700 Ryho (SN linie 2500 Ritz Vulkan VIII) - inseminace

    1334 Direkt (N linie Direkt) - inseminace

52. Dolní Dědina - Miroslav Švirák

    1442 Neuguš (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

53. Kudlov - Rostislav Chromek

    1336 Nefrit (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX)

54. Vlčková - Tomáš Drábek

    2980 Nick (SN linie 1542 Nero Diamant VI) též PK N

80. Karolinka - Ludvík Pavelka

    960 Streimír (N linie 1350 Streiter Vulkan)

Kraj OLOMOUCKÝ

 

32. Bohuslavice - Otakar Kubíček

    1839 Amír žlutavský (ČMB linie 426 Aglaé)

33. Staměřice - Mojmír Kubíček

    2329 Markus (ČMB 9 Marquis de Vraimont)

    2910 Biskup (SN linie 419 Bravo) též PK N

34. Hanušovice - Kristýna Václavková

    1233 Bimon (ČMB linie 428 Branibor)

55. Luká - Jiří Polák

    2062 Basango (SN linie 419 Bravo) též PK N

    2327 Galant (SN linie 2262Gothenscherz)

56. Malhotice - David Šíma

    1952 Galvas (SN linie 2262 Gothenscherz) též PK N

57. Rovensko - Vladimír Hajtmar

    2322 Gordon (SN linie 2262 Gothenscherz)

    1331 Sargon (SN linie 1350 Streiter Vulkan)

59. Nelešovice - Vladislav Němčák

    2325 Sagar (SN linie 1350 Streiter Vulkan)

Kraj MORAVSKOSLEZSKÝ

 

58. Heřmanovice - Kamil Kmínek

    2909 Bigor (SN linie 419 Bravo)

60. Životice u Nového Jičína - Pavel Cáb

    2060 Nagan (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX)

61. Dolní Benešov-Zábřeh - Pavel Reichel

    2986 Neron (SN linie 1542 Nero Diamant VI)

    2952 Brys slezský (SN linie 419 Bravo)

62. Hradec nad Moeavicí - Vít Heinz

    1587 Bigar (SN linie 419  Bravo)

63. Klokočov - Jana Voráčková

    1589 Baramis (SN linie 419 Bravo)

    2885 Steiman (SN linie 1350 Streiter Vulkan)

64. Staré Ondrůvky - Petr Novák

    1061 Brynet (SN linie 419 Bravo

65. Václavovice - Antonín Turčín

    1733 Goliáš (SN linie 2262 Gothenscherz)

66. Mosty u Jabluvova - Ing. Daniel Kluz

    2326 Negros (SN linie 1747 Neuwirt Diamant IX)

67. Nové Sedlice - Karel Hlavica

    2061 Bertold (SN linie 419 Bravo) též PK N

81. Lomnice - Zuzana Juráňová

    1155 Vespan (N linie 500 Vogl. Vulkan XI)

ZAHRANIČÍ

 

Slovensko

    2858 Gambi (SN linie 2262 Gothenscherz)

    1439 Sagem (SN linie 1350 Streiter Vulkan)