2019

Pokud víte o nějaké akci ve svém okolí, kde jsou k vidění chladnokrevní koně a tato akce zde není uvedena, pošlete mi prosím pozvánku nebo nějaké info o dané akci (termín místo a druh akce) na mail chladnokrevnihrebci@seznam.cz

Únor

 

  7. 2.    ZH Písek - školení vedoucích připouštěcích stanic

  8. 2.    ZH Tlumačov - školení vedoucích připouštěcích stanic

24. 2.    Olomouc-Lazce - přehlídka chladnokrevných hřebců

Březen

 

  2.3.    ZH Písek - 1. jihočeská přehlídka plemenných hřebců

  9.3.    ZH Písek - 2. jihočeská přehlídka plemenných hřebců

  9.3.    ZH Tlumačov - přehlídka plemenných hřebců

17.3.    Štěnovický Borek - XXII. západočeská přehlídka plemenných hřebců

30.3.    Dolní Jelení - přehlídka plemenných hřebců chladnokrevných plemen

30.3.    Terezín - přehlídka plemenných hřebců

Duben

 

4.-7.4.    Praha Letňany - veletrh For Horse

16.4.    ZH Písek - svod klisen

27.4.    Nihošovice - kvalifikace chladnokrevných soutěží (J, D, OV, TT)

Květen

 

  4.5.    Prostřední Bečva - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

11.5.    Předlánce - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní  (OV, TT)

11.5.    Dolní Oldříš - jarní třídění chladnokrevných hřebečků v TO + zápis klisen do PK

15.5.    ZH Tlumačov - jarní třídění chladnokrevných hřebečků v TO

17.5.    ZH písek - jarní třídění chladnokrevných hřebečků v TO Humňany

25.5.    Třešť - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní ( D )

25.5.    Zdeslav - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

Červen

 

  2.6.    Náchod-Běloves - XXVIII. Přehlídka plemenných koní

  5.6.    Klokočov-Františkův Dvůr - ZV klisen 

  8.6.    Dolní Jelení - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

  8.6.    Heřmánky u Potštátu - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (D)

15.6.    Lanškroun - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

22.6.    Martinkovice - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (OV, TT)

29.6.    Kosova Hora - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, OV, TT)

29.6.    ZH Tlumačov - chovatelský den

30.6.    Loštice - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

Červenec

 

  4.7.    Rosice u Brna - ZV klisen

  5.7.    Květná - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

  6.7.    Hunčice - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

13.7.    Štíchov - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

13.7.    Hlučín-Bobrovníky - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (D, OV, TT)

19.7.    Štíhlov - ZV klisen

20.7.    Roželov - kvalifikace chladnokrevných soutěží (J, D, OV, TT)

27.7.    Rosice u Brna - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

Srpen

 

  2.8.    Dvorka - ZV klisen

  3.8.    Dvorka - chovatelský den

2.-3.8.    Olomouc-Lazce - IV. Moravský šampionát tříletých klisen a výstava koní

10.8.    Veselíčko - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

10.8.    Dolní Lažany - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

10.8.    Vesce - kvalifikace soutěží chladnokrevných koní (J, D, OV, TT)

23.8.    Rychnovek - ZV klisen

23.8.    ZH Písek - ZV klisen

24.-25.8.    Pardubice - výstava Koně v akci

                                      MČR v OV a TT 

31.8.    ZH Písek - chovatelský den

31.8.    Veselí nad Moravou - ZV klisen

Září

 

  4.9.    Čakovičky - ZV klisen

7.-8.9.    Horní Jelení - MČR v kombinované soutěži chladnokrevných koní

20.-22.9.    Lysá nad Labem - výstava Kůň 2019

23.9.    Oldříš - ZV hřebců v TO

25.9.    ZH Písek - ZV hřebců TO Humňany

27.9.    ZH Tlumačov - ZV hřebcu TO

27.9.    ZH Tlumačov - zahájení 60 denního testu hřebců

Říjen

 

  5.10.    Žabčice-Přísnotice - XVII. Mistrovství ČR v orbě koňmi

  9.10.    ZH Tlumačov - podzimní třídění chladnokrevných hřebečku v TO

18.10.    ZH Písek - podzimní třídění chladnokrevných hřebečků v TO Humňany

23.10.    Dolní Oldříš - podzimní třídění chladnokrevných hřebečků v TO

25.10.    ZH Tlumačov - kontrolní den 60 denního testu hřebců

Listopad

 

26.11.    ZH Tlumačov - závěr 60 denního testu hřebců